Elektro Kuchyně se spojily s e-shopem Obchody24.cz

Moderní kuchyňské spotřebiče dovedou při přípravě jídla i nápojů ušetřit pořádný kus práce. Pokud navíc vyberete domácí spotřebiče z nejvyšší energetické třídy, můžete se těšit na minimální odběry energie, nízkou hlučnost, dlouhou životnost a spolehlivost. Vsaďte na kvalitní kuchyňské pomocníky, se kterými se čas strávený v kuchyni promění v zábavu.

Z nabídky produktů Obchody24 vybíráme

Lednice Lednice
Lednička patří mezi nejdůležitější domácí spotřebiče. Doporučujeme nejvyšší energetickou třídu, která znamená nejnižší možnou spotřebu elektrické energie.
Myčky na nádobí Myčky na nádobí
Vybírejte kuchyňské myčky v různém provedení a šetřete čas i peníze. Mimo energetické třídy je důležitým parametrem také třída účinnosti mytí a spotřeba vody.
Mrazáky Mrazáky
Mrazáky dělíme podle vnitřního uspořádání mrazicího prostoru na pultové a šuplíkové mrazáky (nebo také skříňové). Vyberte si ten pravý.
Sporáky Sporáky
Máte k dispozici plyn i elektřinu? Zvolte kombinovaný sporák s plynovou varnou deskou a elektrickou troubou, která se lépe reguluje a má širší možnosti nastavení.
Trouby Trouby
V současné době je na trhu naprostá většina pečících trub elektrických. Novinkou posledních let jsou parní trouby, které kombinují horkovzdušnou troubu s párou.
Varné desky Varné desky
Vaříte často a máte možnost volby? Pak sáhněte spíše po plynové varné desce, která nabízí možnost rychlé regulace teploty.
Digestoře Digestoře
Digestoře neboli odsavače kuchyňských par jsou nepostradatelnou součástí kuchyní všech velikostí. Dělíme je na vestavné, ostrůvkové a komínové.
Stolní vařiče Stolní vařiče
Stolní vařiče využijete zejména tam, kde je na kompletní sporák málo místa. Vybírejte z litinových plotýnek, sklokeramické desky anebo indukce.
Elektrické hrnce a pánve Elektrické hrnce a pánve
Elektrické hrnce a pánve jsou oblíbenou alternativou klasických způsobů vaření a pečení. Na trhu jsou dostupné různé typy elektrických hrnců.
Kávovary a espressa Kávovary a espressa
Při výběru domácího přístroje na přípravu espressa promyslete zejména to, jak často budete kávovar používat. Do kanceláře zvolte spíše automatický kávovar než klasický pákový.
Roboty, mixéry a mlýnky Roboty, mixéry a mlýnky
Kuchyňský robot s výkonným motorem zvládne v kuchyni ušetřit pořádný kus práce. Před koupí dobře zvažte, na jaké všechny činnosti ho plánujete využívat.
Kuchyňské spotřebiče Kuchyňské spotřebiče
Pořiďte si malé kuchyňské spotřebiče, které vám při přípravě pokrmů i nápojů ušetří pořádný kus práce. V poslední době jsou oblíbené například domácí pekárny chleba.
Pomocníci do kuchyně Pomocníci do kuchyně
Další pomocníci do kuchyně udělají také hodně parády. Vyberte si z řady vychytaných zařízení, které vám zpříjemní čas strávený v kuchyni.